BaseLinker jako baza towarowa pod marketplace - miniatura

BaseLinker, jako baza towarowa pod marketplace

Rozpoczynając przygodę z e-commerce lub dążąc do optymalizacji już istniejącego biznesu, niezmiernie ważne jest znalezienie narzędzi, które usprawnią i zautomatyzują codzienne operacje. BaseLinker to platforma, która oferuje szerokie możliwości zarządzania sprzedażą online, dostosowując się do potrzeb przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju ich działalności. Co więcej, do 1000 produktów i 100 zamówień miesięcznie możesz korzystać z BaseLinkera zupełnie za darmo. Czy to nie brzmi zachęcająco, aby wykorzystać go jako bazę towarową jeśli chcemy np. sprzedawać tylko na marketplace’ach?

BaseLinker jako baza towarowa pod marketplace - cennik

Tworzenie i zarządzanie katalogiem produktów

Zacznijmy od podstaw – tworzenia katalogu produktów. BaseLinker umożliwia łatwe importowanie danych produktów z różnych źródeł, takich jak pliki CSV, sklepy internetowe czy hurtownie. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną zcentralizować swoją ofertę w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Dzięki temu, każdy produkt wprowadzony do systemu może być oferowany na wielu platformach jednocześnie – od Allegro, przez eBay, aż po Amazon. Co istotne, limit 1000 produktów w darmowej wersji dotyczy sumy ofert wystawionych na wszystkich platformach, co oznacza, że zarządzając sprzedażą na dwóch marketplace’ach, należy pamiętać o równomiernym podziale asortymentu, aby dalej korzystać z opcji freemium. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby nasza baza towarowa rosła. Wtedy płynnie możemy „przeskoczyć” na pakiet Busines.

Automatyzacja procesów sprzedażowych

Automatyzacja to serce funkcjonalności BaseLinkera. Platforma oferuje szeroki zakres możliwości, od automatycznego rozliczania zamówień, przez synchronizację stanów magazynowych, po zaawansowane funkcje zarządzania zamówieniami. Zdarzenia własne pozwalają na automatyczne wykonanie określonych akcji, takich jak zmiana statusu zamówienia po otrzymaniu płatności, co znacząco przyspiesza przepływ pracy i minimalizuje ryzyko błędów.

Logistyka i obsługa zamówień

Obsługa logistyczna w BaseLinkerze została zaprojektowana tak aby być jak najbardziej elastyczna. Asystent pakowania to narzędzie, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zbierania produktów do zamówienia, a następnie ich pakowania. Dzięki integracji z narzędziem BaseLinker Printer, każde spakowane zamówienie może być natychmiastowo dokumentowane przez wydruk paragonu czy faktury, co dodatkowo usprawnia proces wysyłki.

BaseLinker jako baza towarowa pod marketplace - schemat

Rozszerzenia i integracje

BaseLinker oferuje również bogate możliwości integracji z innymi narzędziami i platformami, co pozwala na jeszcze większą automatyzację. Na przykład, integracja z systemem Responso umożliwia automatyzację obsługi klienta, włączając w to szybkie odpowiadanie na zapytania klientów oraz zarządzanie zwrotami i reklamacjami. Wszystko to przyczynia się do podniesienia jakości obsługi klienta, co jest kluczowe w budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Podsumowanie

BaseLinker to potężne narzędzie, które może znacząco usprawnić zarządzanie Twoim e-commerce. Dzięki jego wszechstronnym możliwościom, zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i ci z większym doświadczeniem w branży, mogą z łatwością zarządzać swoją sprzedażą online, oszczędzając czas i zwiększając swoją konkurencyjność na rynku. Cały proces szerzej wyjaśniliśmy w filmie na naszym kanale YouTube – Aspekty Handlu, który możesz zobaczyć poniżej.

Jeśli myślisz o wprowadzeniu swojego biznesu na wyższy poziom efektywności, nie zwlekaj – BaseLinker oferuje nie tylko potężne narzędzia, ale również elastyczność w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Przekonaj się sam, korzystając z opcji Freemum, a w razie potrzeby skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji, na której pomożemy Ci znaleźć pomysł na to jak zoptymalizować i przyspieszyć Twój biznes.