Itmation – systemy ERP dla e-commerce utrzymywane w chmurze

W Itmation oferujemy bezpieczne środowisko wirtualne do hostingowania systemów ERP wykorzystywanych przez sklepy internetowe.
Przenieś swoje aplikacje biznesowe do chmury — wraz z partnerem wdrożeniowym systemu ERP / CRM zajmiemy się kwestiami technicznymi, a Ty zyskasz czas na rozwój swojego biznesu online.

Dostępność

Przenosząc swoje aplikacje ERP / CRM do chmury, nie musisz inwestować we własne serwery. Oszczędzasz na infrastrukturze, a jednocześnie otrzymujesz dostęp 24/7 do swoich danych, z dowolnej lokalizacji. Możesz bez przeszkód pracować zdalnie np. podczas podróży służbowych.  Potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu.

Bezpieczeństwo

Itmation dba o to, by dane Twojej firmy były chronione. Stosujemy najlepsze praktyki bezpieczeństwa, w tym gwarantujemy regularne tworzenie kopii zapasowych. Tworzymy dla Ciebie oraz Twoich współpracowników niezawodne i bezpieczne środowisko pracy.

Wsparcie

Oprócz hostowania aplikacji ERP w chmurze, oferujemy związane z tym wsparcie techniczne. Nasi specjaliści sprawnie rozwiązują zgłaszane przez klientów problemy, a także na bieżąco monitorują funkcjonowanie serwerów. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie współpracy. 

Jesteś gotów przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Pierwszy miesiąc współpracy GRATIS!

Przekonaj się, jak wiele korzyści przyniesie Twojej firmie korzystanie z systemu ERP w chmurze. Szczegóły na ten temat znajdziesz w naszym dedykowanym serwisie Cloudport.pl

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty specjalnej dla nowych klientów.