fbpx

Baselinker – Magento – integracja

Magento to zaawansowany silnik sklepu internetowego, polecany szczególnie przy dużych e-commerce’ach. Rozbudowane sklepy, to często wiele tysięcy zamówień miesięcznie, a tym samym dużo pracy przy ich obsłudze.

Magento – proces sprzedaży

Również w przypadku Magento, do pełnego procesu sprzedaży, będziesz potrzebował dodatków (modułów), które rozbudują sklep o dodatkowe funkcjonalności. Znając przyzwyczajenia klientów, robiących zakupy w sklepach internetowych, możesz potrzebować np. dwóch opcji dostawy, np. do Paczkomatu i poprzez kuriera DPD, czy DHL, dodatkowo co najmniej dwóch form płatności – szybkich przelewów i przelewu tradycyjnego, sprawnego programu magazynowego, czy też intuicyjnego programu do faktur. Poszczególne funkcjonalności, to kolejne dodatki, które musisz zaimplementować.

Jeśli posiadasz sklep na Magento, a dodatkowo sprzedajesz np. na Allegro, Ebayu czy Amazonie, będziesz potrzebował skrojonego na miarę projektu procesu sprzedaży, aby wszystko zautomatyzować.

Magento – automatyzacja BaseLinker

Cały proces sprzedaży można zaprojektować i wdrożyć, dzięki systemowi BaseLinker. Integracja sklepu internetowego Magento z BaseLinker pozwoli Ci nie tylko na sprawną obsługę zamówień w samym e-commerce, ale również w marketplace’ach, np. na Allegro, Ebayu, czy Amazonie.

Prowadząc sklep na Magento, możesz mieć w jednym miejscu panel do zarządzania zamówieniami i korzystać z Asystenta Pakowania, integracji z kurierami, czy programem księgowym.

Integracja Magento z Allegro przy pomocy BaseLinkera, to też przekazywanie zamówień z Allegro, do sklepu, pełna kontrola nad stanami magazynowymi i cenami, aktualizacja produktów, drukowanie paragonów i faktur, czy tworzenie etykiet nadawczych. 

Zajmujemy się integracją BaseLinker z Magento, zarówno na poziomie samego sklepu internetowego, jak i integracji z Allegro, Ebay, czy Amazon. Jeśli posiadasz sklep na Magento, a zamowień jest coraz więcej, zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na podstawie Twoich potrzeb. Zapraszamy!

Oferujemy również integrację Magento z Allegro.

Napisz do nas!

5 + 5 =