fbpx

Magento – integracja z Allegro

Magento – integracja z Allegro

Magento to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia sklepów internetowych, dostępna na otwartej licencji Open Software Licence 3.0.

implemo_icon11

Magento – integracja Allegro – zalety

BaseLinker umożliwia wygodne zarządzanie sprzedażą, prowadzoną za pośrednictwem wielu kanałów. Integracja Allegro z Magento to pełna synchronizacja zamówień, stanów magazynowych i cen – między Twoim sklepem internetowym a portalem aukcyjnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz prowadzić sprzedaż i obsługiwać wszystkie zamówienia, z poziomu jednego systemu – Twojego sklepu internetowego na platformie Magento, lub panelu BaseLinker.

Integracja przebiega w sposób dwukierunkowy. Oznacza to możliwość przesyłania produktów z Magento i umieszczania ich portalu aukcyjnym, oraz zamieszczania ofert na Allegro i przekazywania ich do twojego sklepu internetowego. Znacznie ułatwia to prowadzenie sprzedaży i skraca czas potrzebny do realizacji zamówień.

BaseLinker to także pełna synchronizacja stanów magazynowych. W ramach integracji Allegro z Magento, możliwe jest także automatyczne zamykanie ofert w obu kanałach sprzedaży – w przypadku wyczerpania produktów oraz ich wznawianie – po uzupełnieniu braków magazynowych. Integracja między Twoim sklepem internetowym Magento a portalem aukcyjnym Allegro, to także pełna synchronizacja cen – bez konieczności ich osobnego ustawiania dla każdego kanału, za pośrednictwem którego jest prowadzona sprzedaż.

Integracja Allegro z Magento znacznie ułatwia prowadzenie sprzedaży przez internet. To pełna synchronizacja, w pełni łącząca Twój sklep internetowy z marketplace’m. W zależności od potrzeb Twojego biznesu, w Implemo możemy się zająć także integracją z Ebay lub Amazon.