fbpx
Co sądzą o nas nasi klienci?

Opinie

Wdrożenie Baselinkera pozwoliło mi uwolnić 3 etaty, mogłem te osoby przydzielić do innych zadań. Firma przez ponad 14 dni od momentu zakończenia wdrożenia służyła pomocą, czasami była to pomoc technika po 4-6 godzin dziennie. IMPLEMO.PL - Da się.
Bardzo profesjonalne i zaawansowane wdrożenie. Jesteśmy zadowoleni z działania systemu. Polecam.
Polecam pracę chłopaków. Naszym wdrożeniem zajmował się Dominik P. i dał sobie świetnie radę💪 Rewelacyjne podejście, ogromna wiedza, dyspozycyjność i zaangażowanie to podstawowe atuty tego chłopaka👍Wszystkie komplikacje były załatwione priorytetowo. Może i nie było najtaniej, lecz spełnili nasze oczekiwania w 110%. Dziękujemy i POLECAMY :))😎
Proces wdrożenia baselinkera przebiegł bardzo szybko i sprawnie aczkolwiek bardzo się tego bałem. Chłopaki posiadają ogromną wiedzę. Najbardziej zaimponowała mi jednak pełna dyspozycyjność. Gdy było to konieczne pomagali nawet w niedzielę o 22.
Jakub Mokrzycki
ACUS MED SP. Z O.O.
Polecam. Profesjonalizm i przede wszystkim duża wiedza. BaseLinker w małym palcu i bardzo dobra komunikacja. Wieloletnie doświadczenie procentuje, Dominik jest praktykiem, nie teoretykiem
marcin_majzner
Marcin Majzner
Implemo wdrażało w naszej firmie system Baselinker i wszystko się udało, pomimo tego, że wdrożenie było bardzo skomplikowane (ponad 200 automatycznych akcji). POLECAM
pawel_polcyn
Paweł Polcyn
filtreo.pl
Profesjonalne wdrożenie dla dużego sklepu internetowego. Firma przygotowała to, co miała zlecone i zoptymalizowała proces pakowania i kompletacji paczek. Zdecydowanie polecam.
kamil_sakalus
Kamil Sakałus
schroniskosmakow.pl
Perfekcyjna znajomość Baselinkera i wszystkich jego opcji, a także zewnętrznych dodatków, które poszerzają funkcjonalność systemu. Bardzo indywidualne podejście do każdego zagadnienia. Nie narzucają swoich rozwiązań, nie idą schematem, dostosowują się do oczekiwań i nawet w sytuacji gdy oczekiwałem rozwiązania, które dla nich było nielogiczne, ale w moim przypadku jedyne słuszne, to nie polemizowali i wdrożyli funkcjonalność na której mi zależało. Szczerze polecam, chłopaki z Implemo naprawdę znają się na rzeczy.
jakub_jarosz
Jakub Jarosz
new-electric.pl
Z Dominikiem spotkałem się na godzinną konsultację, podczas której ogarnęliśmy automatyzację pakowania paczek i nadawania kurierów z podziałem na gabaryty paczkomatów. Wytłumaczył mi dodatkowo jak powinienem zmienić proces pakowania, żeby go przyspieszyć oraz poustawiał mi wszystko a akcjach automatycznych. Ogarnęliśmy poprawę integracji z fakturownią i Allegro 😃 I to wszystko w godzinę - zajebiście produktywna rozmowa, która zwróci się wielokrotnie w zaoszczędzonym czasie w ciągu max kilku dni 😃 Szczerze polecam!
mateusz_juja
Mateusz Juja
Pomadziarz.pl
Zobacz relacje zadowolonych klientów!

Opinie video

Opinia firmy Magnuspharm

Opinia firmy Schronisko Bukowina

Z kim mieliśmy okazję współpracować?

Nasi klienci

Wdrożenie automatyzacji przy użyciu BaseLinkera oraz wsparcie stałe przy bieżących potrzebach
filtreo.pl
Wdrożenie BaseLinkera w 3 spółkach sprzedających filtry w całej Europie.
Pomoc w poprawnym stworzeniu magazynu, ułożenie procesów automatyzacji, wdrożenie BaseLinker
rovicky
Wdrożenie BaseLinkera dla dużej firmy handlowej oferującej dropshipping.
optix
Wdrożenie dla dużego sprzedawcy soczewek na allegro. Migracja z WAPRO-MAG na Subiekt GT. Wybór mocy soczewek przez klienta.
Wdrożenie automatyzacji dla Groupe SEB, polskiego oddziału francuskiej firmy produkującej sprzęt marki TEFAL

NADRUCZEK.PL

Wdrożenie BaseLinkera oraz Subiekta GT w firmie produkcyjnej, która sprzedaje produkty personalizowane.

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Newsletter