fbpx

OpenCart – integracja z Allegro

OpenCart – integracja z Allegro

OpenCart to oprogramowanie sklepu internetowego, które cieszy się w Polsce rosnącą popularnością. Jest dobrym rozwiązaniem, które zaspokoi wszystkie potrzeby niewielkiego sklepu internetowego.

implemo_icon11

OpenCart – integracja z Allegro – zalety

Jeżeli prowadzisz własny sklep internetowy na platformie OpenCart i chciałbyś sprzedawać swoje produkty także na Allegro, BaseLinker umożliwi Ci pełną integrację Allegro z OpenCart. Takie rozwiązanie pozwala zarządzać całą sprzedażą z poziomu jednego systemu, znacznie ułatwiając obsługę zamówień składanych zarówno w Twoim sklepie internetowym, jak i na Allegro.

BaseLinker to pełna integracja Allegro z OpenCart. Oznacza to synchronizację cen i stanów magazynowych, między Twoim sklepem internetowym i Allegro. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz obsługiwać całą sprzedaż z poziomu sklepu internetowego OpenCart lub panelu BaseLinker. Integracja umożliwia automatyczne zamykanie ofert w przypadku, gdy stany magazynowe ulegną wyczerpaniu, a także ponowne ich wznawianie, gdy braki zostaną uzupełnione.

Integracja z OpenCart pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na osobnę obsługę zamówień Allegro. Od teraz wszystko możesz mieć w jednym miejscu – wygodnie prowadzić całą sprzedaż z poziomu sklepu internetowego opartego o OpenCart lub z panelu BaseLinker. Integracja działa w sposób dwukierunkowy. Oznacza to, że możesz przesyłać oferty z OpenCart do Allegro lub pobierać je z portalu aukcyjnego i przesyłać do swojego sklepu internetowego.

Integracja Allegro z OpenCart łączy obie platformy w jedną, znacznie ułatwiając prowadzenie sprzedaży i skracając czas potrzebny na realizację zamówień.

W zależności od potrzeb Twojego biznesu, w Implemo możemy przeprowadzić także integrację OpenCart z Ebay lub Amazon.