fbpx
Tworzenie i pozycjonowanie sklepów internetowych i stron

Agencja SEO CLUEGROUP

Prowadzisz sklep internetowy, obsługujesz dużo zamówień, ale chciałbyś wycisnąć z niego jeszcze więcej? Pozycjonowanie sklepów internetowych to sposób na stabilne zwiększenie sprzedaży i widoczności w Google.

Daj się odszukać na frazy, które użytkownicy codziennie wpisują w Google. Bądź wyżej niż konkurencja!

implemo_icon7
Jak wygląda pozycjonowanie sklepu internetowego z CLUEGROUP?

CLUEGROUP pracę zawsze rozpoczyna od analizy – aby ustalić, w którym miejscu obecnie jest sklep internetowy – na jakie frazy wyświetla się w Google, jak wygląda na tle konkurencji, jakie błędy można wyeliminować natychmiast, aby poprawić pozycje.

Po wstępnej analizie wykonuje audyt techniczny, który ma wskazać, jakie elementy trzeba poprawić, aby spełniać zalecenia Google’a. To obszerna dokumentacja, zawierająca zalecenia, które trzeba wdrożyć.

Kolejnym elementem jest poprawienie treści w sklepie internetowym – ta również jest gruntownie sprawdzana. Efektywna optymalizacja treści pod konkretne słowa kluczowe to element SEO, który znacznie wpływa na widoczność.

Pozycjonowanie sklepu to też zdobywanie linków prowadzących do niego – wysokiej jakości, w otoczeniu tematycznej treści. To kolejny krok.

Każdy miesiąc działań SEO ma przyczynić się do zwiększenia ruchu z Google, co z kolei ma przełożyć się na lepszą sprzedaż. Każdy miesiąc to też szczegółowe raporty z wykonanych działań i planowanie kolejnych.

Tworzenie sklepów internetowych

CLUEGROUP stworzy również sklep internetowy, który będzie zintegrowany z popularnymi systemami płatności i firmami kurierskimi, czy też programem do faktur. W połączeniu z konfiguracją Baselinkera, otrzymasz sklep, który będzie miał zautomatyzowany proces obsługi zamówień orp.plaz będzie przyjazny Google’owi.

Jeśli potrzebujesz pozycjonowania sklepu internetowego lub jego stworzenia, skontaktuj się z nami.

11 + 12 =