fbpx

Prestashop – integracja z Allegro

PrestaShop – integracja z Allegro

PrestaShop to darmowe oprogramowanie sklepu internetowego. Do jego niewątpliwych atutów należy niezwykle aktywna społeczność, szeroki wachlarz wtyczek ułatwiających prowadzenie sklepu.

implemo_icon11

PrestaShop – integracja Allegro – zalety

Jeżeli posiadasz sklep internetowy na platformie PrestaShop oraz prowadzisz sprzedaż poprzez oferty wystawione na Allegro, integracja z PrestaShop będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, które znacznie ułatwi obsługę zamówień składanych zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego, jak i na portalu aukcyjnym.

Integracja Allegro z PrestaShop umożliwia pełną obsługę sprzedaży, przeprowadzanej w Twoim sklepie internetowym i Allegro, z poziomu jednego systemu. Możesz wygodnie dodawać produkty, modyfikować oferty i realizować zamówienia w panelu PrestaShop lub poprzez panel BaseLinker.

Integracja działa w sposób dwukierunkowy. Oznacza to możliwość przesyłania ofert z Allegro do PrestaShop oraz przekazywanie produktów ze sklepu internetowego, wprost do portalu aukcyjnego. BaseLinker to także pełna synchronizacja cen i stanów magazynowych oraz możliwość automatycznego zamykania ofert – w przypadku wyczerpania produktów oraz ich wznawiania – po uzupełnieniu braków w magazynie.

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy i zajmujesz się sprzedażą na Allegro, zleć integrację z PrestaShop przy użyciu systemu BaseLinker. Integracja znacznie ułatwia prowadzenie sprzedaży w wielu kanałach i skraca czas potrzebny do realizacji zamównień. Możesz wygodnie obsługiwać całą sprzedaż, za pośrednictwem sklepu internetowego na PrestaShop lub panelu systemu BaseLinker.

W zależności od potrzeb Twojego biznesu, w Implemo możemy przeprowadzić także integrację PrestaShop z Amazon i Ebay.