SellIntegro – największy integrator systemów ERP do e-Commerce w Polsce.

SellIntegro to platforma automatyzująca codzienne zadania pracowników i obsługę magazynu w Twoim sklepie.

Funkcje, które usprawnia Twoje przedsiębiorstwo

SellIntegro – zaawansowana platforma, która automatyzuje codzienne obowiązki pracowników oraz usprawnia zarządzanie magazynem w Twoim sklepie. Dzięki tej innowacyjnej technologii zyskasz cenny czas oraz skoncentrujesz się na rozwijaniu swojego biznesu i obsłudze klientów.

Oferta zawsze na bieżąco

Dzięki nam możesz zsynchronizować stany magazynowe, ceny oraz produkty z Twojego systemu księgowego na różnych platformach e-commerce. Wszystko to dzieje się w czasie rzeczywistym, a nie ponosisz dodatkowych opłat. Nie musisz już martwić się o aktualność Twojej oferty na każdym sklepie internetowym czy platformie sprzedażowej. Po prostu unikniesz sytuacji, w których nie masz produktu, który jest nadal w ofercie, i nie będziesz musiał tłumaczyć się klientom z takich nieporozumień.

Faktury bez opóźńień

Zautomatyzuj proces wystawiania faktur oraz paragonów dla klientów. Dokumenty te mogą być automatycznie generowane w formie PDF i wysyłane przez e-mail lub zintegrowane z innymi systemami online. Wyeliminuj potrzebę ręcznego tworzenia dokumentów sprzedażowych, co przyniesie oszczędność nawet kilkunastu godzin dziennie dla Ciebie i Twojego zespołu.

Efektywna automatyzacja dla oszczędności

Dzięki synchronizacji danych między różnymi systemami oraz odpowiedniej automatyzacji dostarczanej przez platformę SellIntegro, możesz zaoszczędzić nawet kilka etatów w Twojej firmie. Ta innowacyjna strategia stanowi obecnie doskonałą drogę do optymalizacji kosztów działalności, szczególnie w trudnych okresach. Co więcej, pozwala zwiększyć wydajność magazynu oraz skupić się na wysyłaniu większej ilości zamówień.

Załóż konto za darmo

Dla klientów Implemo przygotowaliśmy kod rabatowy 5%!
Załóż darmowe konto testowe (14-dniowy okres testowy) z kodem implemo5 i przekonaj się, czy SellIntegro jest narzędziem, które sprawdzi się w Twoim biznesie e-commerce.