fbpx

Wdrażamy

optymalizację procesu realizacji zamówień

Zdajemy sobie sprawę, że Twój biznes opiera się o sprzedaż internetową, dlatego priorytetem dla Ciebie jest sprawne i optymalne działanie wszystkich programów i systemów które pomagają w realizacji zamówień oraz prezentacji oferty sprzedażowej.

Poznaj nasze usługi

project

Wdrożenie automatyzacji w sklepie internetowym

Jeśli widzisz w swoim przedsiębiorstwie przeładowanie zadaniami pracowników biurowych oraz magazynowych to odpowiedni moment na wdrożenie automatyzacji. Oferujemy wdrożenie automatyzacji w sklepie internetowym od początku do końca, tak, aby nasz klient był w pełni zadowolony, projektujemy dla Państwa cały proces realizacji zamówień e-commerce w oparciu o obecne procesy.

icon5_implemo

Wdrożenie i konfiguracja BaseLinker

Wdrożenie BaseLinker w firmie traktujemy bardziej globalnie niż połączenie BaseLinkera z odpowiednimi usługami kurierskimi, marketplace’ami oraz ustawieniu kilku automatycznych akcji i statusów. Najczęściej podchodzimy do tematu całościowo, analizując to, czego nasz klient rzeczywiście potrzebuje i dążymy do maksymalnej automatyzacji procesów sprzedaży.

icon2_implemo

Wdrożenie systemów ERP

Przy okazji wdrożeń automatyzacji możemy również wdrożyć w Państwa firmie program klasy ERP. W wachlarzu wdrażanych przez nas systemów znajdziesz takie systemy jak Subiekt GTSubiekt Nexo Pro czy ILUO

research

Audyt procesów obsługi zamówień

Częścią pełnego wdrożenia jest sprawdzenie obecnych procesów w firmie. Za każdym razem, aby dobrze doradzić nowe rozwiązania, sprawdzamy jak obecnie realizowane są zamówienia. Na podstawie audytu wiemy dokładnie jak zaprojektować cały system, a następnie przygotować dokumentację, by finalnie wdrożyć rozwiązania u klienta.

Masz pytanie dotyczące naszych usług?

Opinie naszych klientów

Polecam. Profesjonalizm i przede wszystkim duża wiedza. BaseLinker w małym palcu i bardzo dobra komunikacja. Wieloletnie doświadczenie procentuje, Dominik jest praktykiem, nie teoretykiem.

Marcin Majzner

Implemo wdrażało w naszej firmie system Baselinker i wszystko się udało, pomimo tego, że wdrożenie było bardzo skomplikowane (ponad 200 automatycznych akcji). POLECAM.

Paweł Polcyn

filtreo.pl

Profesjonalne wdrożenie dla dużego sklepu internetowego. Firma przygotowała to, co miała zlecone i zoptymalizowała proces pakowania i kompletacji paczek. Zdecydowanie polecam.

Kamil Sakałus

schroniskosmakow.pl

Blog

Obserwuj nas w sieci

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług,

napisz do nas

Marek Stącel

New Business Manager