fbpx
Sprawdzimy obecne procesy w przedsiębiorstwie

Audyt procesów obsługi zamówień w Baselinker

Częścią pełnego wdrożenia obsługi zamówień jest sprawdzenie obecnych procesów w firmie. Za każdym razem, aby dobrze doradzić nowe rozwiązania, sprawdzamy jak obecnie realizowane są zamówienia. Na podstawie audytu wiemy dokładnie jak zaprojektować cały system, a następnie przygotować dokumentację, by finalnie wdrożyć rozwiązania u klienta.

Jeśli Państwa firma ma już skonfigurowanego BaseLinkera, a potrzebne jest sprawdzenie czy zastosowano optymalne rozwiązania, możemy wykonać taki audyt. Wynikiem takiej usługi jest raport w którym wskazujemy słabe punkty oraz proponujemy co można w ich miejsce zastosować. Nie wskazujemy tam jednak jak dokładnie dojść do tych rozwiązań (np. schematów automatycznych akcji).

Jeśli są Państwo zainteresowani audytem – zapraszamy do kontaktu.

Jeśli Państwa firma ma już skonfigurowanego BaseLinkera, a potrzebne jest sprawdzenie czy zastosowano optymalne rozwiązania możemy wykonać taki audyt. Wynikiem takiej usługi jest raport w którym wskazujemy słabe punkty oraz proponujemy co można w ich miejsce zastosować. Nie wskazujemy tam jednak jak dokładnie dojść do tych rozwiązań (np. schematów automatycznych akcji).

Jeśli są Państwo zainteresowani audytem – zapraszamy do kontaktu.

icon7_implemo

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Newsletter