fbpx
Połącz sklep internetowy z Allegro

Integracja sklepu internetowego z Allegro

Prowadzisz sprzedaż w swoim sklepie internetowym i chcesz rozwijać firmę, wystawiając oferty na najpopularniejszym marketplace w Polsce, jakim bezapelacyjnie jest Allegro? Jednak obawiasz się dodatkowych obowiązków i ręcznego dodawania produktów? 

Bez obaw! W tym zakresie możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc. 

 

implemo_icon3

Korzystając z naszych usług, otrzymujesz pełną automatyzację, od wystawiania ofert, poprzez kontrolę stanów magazynowych, zamykanie i wznawianie ofert, synchronizację cen, po stałe powiadamianie Klientów o zmieniających się statusach realizacji ich zamówień.

Dodatkowo transakcje z Allegro mogą pobierać się do Twojego panelu sklepowego, dzięki czemu zamówienia ze wszystkich źródeł będziesz mógł obsługiwać z tego samego miejsca co dotychczas!

Alternatywnie, zamówienia ze sklepu i Allegro mogą trafiać do panelu Baselinker, gdzie również zbiorczo będzie można zarządzać ich obsługą.

Integracja sklepu internetowego z Allegro:

  • pozwala na aktualizację stanów magazynowych, niezależnie od źródła zakupu
  • przesyłanie produktów w sposób dwukierunkowy – do Twojego sklepu i na Allegro
  • to aktualizacja cen w sklepie i na Allegro w tym samym momencie
  • automatyczne wystawianie faktur
  • automatyczne generowanie etykiet kurierskich

Dzięki integracji sklepu internetowego z Allegro oszczędzisz czas oraz zminimalizujesz ryzyko pomyłek. Zaoszczędzony czas Ty lub pracownicy, odpowiadający za obsługę zamówień, mogą przeznaczyć na inne zadania – lepszą obsługę klienta, czy działania wspierające marketing.


Jesteśmy w stanie zintegrować Twój sklep internetowy z Allegro, niezależnie od tego, z jakiego oprogramowania korzystasz. Najpopularniejsze systemy sklepów internetowych – Magento, Prestashop, Woocomemrce, Idosell to dla nas żaden problem.

Chcesz zintegrować sklep internetowy z Allegro?