fbpx
Połącz sklep internetowy z Amazon

Integracja sklepu internetowego z Amazon

Amazon – najpopularniejszy w USA marketplace, jest od dłuższego czasu dostępny w Polsce. Stał się tym samym dość poważnym konkurentem dla Allegro, ale też szansą na zwiększenie sprzedaży produktów przez sklepy internetowe.

To więc też szansa dla Ciebie, aby zacząć sprzedawać nie tylko przez własny sklep internetowy, ale też na Amazon. Nie musisz się jednak obawiać ręcznęgo dodawania produktów, pilnowania stanów magazynowych, czy też angażowania dodatkowych rąk do pracy.

Pomożemy Ci połączyć Twoj sklep internetowy z Amazonem!

implemo_icon3

Decydując się na nasze usługi, otrzymasz pełną automatyzację, która obejmuje dodawanie ofert, kontrolę stanów magazynowych, synchronizację cen, czy też wysyłanie wiadomości do klientów, w zależności od statusu zamówienia.

Wszystkie zamówienia z Amazona będziesz mógł obsłużyć albo w panelu sklepu internetowego, albo, alternatywnie w panelu Baselinkera, który dodatkowo pozwala na zastosowanie szeregu bardzo przydatnych automatyzacji co zmniejsza ilość czasu potrzebną na obsługę zamówień. Dzięki temu całą obsługę sprzedaży będziesz miał w jednym miejscu!

Integracja sklepu internetowego z Amazon to:

  • oszczędność czasu – wszystko dzięki automatyzacji przu użyciu Baselinkera
  • zminimalizowanie ryzyka pomyłek – ceny będą się synchronizowały w tym samym momencie w sklepie i na Amazonie, podobnie, jak stnay magazynowe
  • szybka obsługa zamówień – przejrzysty panel z zamówieniami, drukowanie etykiet nadawczych w zależności od formy wysyłki oraz wiadomości dostosowane do statusu zamówienia
  • kontrola nad dokumentami księgowymi – faktury i paragony również będą wystawiane automatycznie

Jesteśmy w stanie zintegrować Twój sklep internetowy z Amazonem, niezależnie z jakiego systemu korzystasz.

Wdrażaliśmy tego typu rozwiązania w sklepach internetowych działających na popularnych systemach typu Magento, Prestashop, Woocommerce, czy Idosell, ale poradzimy sobie również z mniej popularnymi.

 

Chcesz zintegrować sklep internetowy z Amazon?