fbpx
Połącz sklep internetowy z Erli

Integracja sklepu internetowego z Erli

Erli jest stosunkowo nową platformą sprzedażową, która wystartowała na początku 2020 roku. Portal ten zdążył zyskać jednak na popularności, zwłaszcza wśród sprzedawców, którzy otrzymują korzystne warunki. Tym samym wielu właścicieli sklepów internetowych decyduje się na sprzedaż również za pośrednictwem tego marketplace’u.

Ty również możesz połączyć sklep internetowy z Erli – pomożemy Ci w tym!

implemo_icon3

Dzięki naszej usłudze integracji Erli ze sklepem internetowym, nie tylko w prosty sposób poszerzysz kanał sprzedaży, jak również zautomatyzujesz obsługę zamówień. Co to oznacza?

Zamówienia z różnych kanałów będziesz mógł obsługiwać w jednym miejscu – tak, jak dotychczas na platformie sklepu internetowego lub poprzez Baselinkera.

Dodatkowo, stany magazynowe będą aktualizowane na bieżąco, oferty będziesz mógł wystawiać automatycznie, tak samo aktualizować ceny produktów, czy też wysyłać odpowiednie wiadomości do Klientów w zależności od statusu zamówienia!

Integracja sklepu internetowego z Erli:

  • zaoszczędzi Twój czas i zasoby – automatyzacja pozwoli sprawować kontrolę nad ofertami, produktami i ich cenami
  • zapewni kontrolę – nad stanami magazynowymi, wadomościami wysyłanymi do klientów, etykietami nadawczymi i dokumentami księgowymi
  • pozwoli na zwiększenie sprzedaży dzięki nowemu kanałowi

Możemy zintegrować Twój sklep internetowy z Erli, niezależnie, z jakiego oprogramowania sklepu korzystasz.

Wdrażaliśmy takie rozwiązanie na Magento, Prestashop, Woocommerce czy Idosell (dawne IAI), ale poradzimy sobie również z mniej popularnymi systemami. 

 

Chcesz zintegrować sklep internetowy z Erli?