fbpx
Połącz sklep internetowy z Shopee

Integracja sklepu internetowego z Shopee

Shopee to stosunkowo nowy, ale niezwykle szybko zyskujący na popularności marketplace, w którym można znaleźć tysiące produktów z różnych branży. Wygoda, atrakcyjne ceny, promocje, a przede wszystkim aktualnie brak jakiejkolwiek prowizji i opłacane przez Shopee koszty przesyłek do Klientów sprawiają, że coraz więcej polskich sklepów internetowych prezentuje tam swoją ofertę.

Ty też możesz tam być!

implemo_icon3

Oferujemy integrację sklepu internetowego z Shopee, dzięki czemu nie musisz się obawiać utrudnionego zarządzania zamówieniami z racji rozdzielenia ich na dwie platformy, ręcznego dodawania produktów, wstawiania ofert, czy też zwiększonej ilości obowiązków co przekłada się na konieczność zatrudnienia dodatkowej osoby.

Wybierając nasze usługi, możesz mieć pewność, że zapewnimy pełną automatyzację. Co to oznacza? Integracja sklepu internetowego z Shopee pozwoli na automatyczne wystawianie ofert i ich zamykanie, kontrolę stanów magazynowych, synchronizację cen między sklepem a Shopee.

Zamówienia ze sklepu i Shopee mogą być przez Ciebie obsługiwane z poziomu panelu sklepu lub panelu Baselinkera, który automatyzację zapewnia.

 

Integracja sklepu internetowego z Shopee to:

  • oszczędność czasu – możesz wystawiać produkty na Shopee automatycznie
  • szybsza obsługa zamówień – dzięki automatycznie wystawianym fakturom i generowanym etykietom nadawczym, w zależności od formy wysyłki
  • zminimalizowanie ryzyka pomyłek – ceny synchronizują się automatycznie, podobnie jak stany magazynowe

Jesteśmy w stanie zintegrować Twój sklep internetowy z Shopee, niezależnie od tego, z jakiego oprogramowania korzystasz. Na co dzień przeprowadzamy integrację z popularnymi systemami sklepów internetowych – Magento, Prestashop, Woocommerce, Idosell Najpopularniejsze systemy sklepów internetowych – Magento, Prestashop, Woocomemrce, Idosell to dla nas codzienność.

Chcesz zintegrować sklep internetowy z Shopee?