fbpx
Bezpłatny webinar
Czwartek | 10.02.2022 | 20:00

 

Jak prosto zacząć sprzedawać na Allegro z Baselinkerem?

Sprzedawanie na Allegro to ciekawa opcja jeśli chcesz dotrzeć ze swoim towarem do dużej liczby kupujących, albo kiedy chcesz dopiero zacząć z handlem w internecie. Na naszym webinarze pokarzemy Ci jak prosto jest zacząć na Allegro dzięki BaseLinkerowi. 

➤ Masz już biznes ecommerce i chcesz zacząć sprzedawać na Allegro?

➤ Zaczynasz swoją przygodę z e-handlem i nie wiesz jak wejść na Allegro?

➤ Masz już BaseLinkera, sprzedajesz na Allegro, ale chciałbyś zoptymalizować wystawianie ofert?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zapraszam Cię na mój webinar, na pewno znajdziesz na nim coś dla siebie.

W czasie szkolenia na żywo pokażę między innymi:

Jak skonfigurować konto Allegro aby móc zacząć sprzedawać

Jak przygotować atrakcyjny opis w magazynie BaseLinkera

Jak prosto wystawić ofertę na Allegro za pomocą BaseLinkera

Opinie uczestników innych webinarów z tej serii

Byłem na dwóch webinariach i jedyne co mogę napisać to pełen profesjonalizm i najważniejsze to ze otwiera się głowa na wiele nowych możliwości

Rafał

Wiedza podana w przystępnej i zrozumiałej dla każdego formie niezależnie od stopnia zaawansowania. Prosto i na temat. Tak trzymać

Kornelia

Wydawało nam się, ze wiemy sporo o BL, każdy Twój webinar pokazuje, że wiemy coraz mniej

HamRadioShop

Czego można się nauczyć z naszych webinarów?

Przemyślane i mądre zarządzanie czasem pracy poprzez automatyzowanie prostych zadań które normalnie powielamy i tracimy czas. Good idea

Grzegorz

Webinar pokazał mi możliwości automatyzacji za pomocą baselinkera i czasu, który mogę w ten sposób zaoszczędzić. Widzę, że potrzebne jest trochę własnego 'poklikania’ po panelu aby w pełni poznać możliwości automatyzacji

Jakub

Webinar nauczył mnie tego jak mało jeszcze wiem o Baselinkerze.

Jan

Kim jesteśmy?

Karolina Jędrasik

Karolina Jędrasik

Specjalistka w tworzeniu skutecznych ofert na Allergo i nie tylko. Od kilku lat zajmuje się ulepszaniem sprzedaży internetowej w firmach.

Lubi tworzyć barwne opisy przyciągające uwagę kupujących, czym zwiększa znacząco na ofertach klientów. Testuje i analizuje nowe pomysły. 

Potrafi sprzedać piasek na pustyni. 

 

Dominik Borsa

Dominik Borsa

Jestem certyfikowanym wdrożeniowcem programu Baselinker, właścicielem firmy IMPLEMO oraz współtwórcą oprogramowania Sellpander.pl. Automatyzuję procesy obsługi zamówień i wystawiania ofert w firmach. Dzięki temu, że prowadzę również własny sklep, lepiej rozumiem moich klientów i potrafię niejako wejść w ich skórę. 

panelu Baselinkera spędziłem mnóstwo czasu, liczę ogólnie, że może to być około 5000 godzin, konfigurowania paneli, obsługi zamówień i innych prac przy pomocy tego narzędzia. Tym samym wyspecjalizowałem się we wdrożeniach Baselinkera w firmach e-commerce. Szkolę również z obsługi panelu Baselinkera. Otrzymuję wiele zapytań w tym temacie, stąd mój pomysł na kurs.

Bezpłatny webinar
Czwartek | 10.02.2022 | 20:00

 

Jak prosto zacząć sprzedawać na Allegro z Baselinkerem?

Zapisz się już teraz!