fbpx
Bezpłatny webinar
Poniedziałek | 10.01.2022 | 20:00

 

Automatyczne Akcje w praktyce

czyli jak dużo BaseLinker zrobi za Ciebie

Jeśli korzystasz z BaseLinkera, jednak wciąż masz poczucie, że zbyt wiele rzeczy robisz ręcznie, zapraszam Cię na bezpłatny webinar, który pozwoli Ci zweryfikować, czy można jeszcze coś poprawić w tym zakresie.

Dla uczestników niespodzianki o łącznej wartości ponad tysiąca złotych

➤ Używasz już BaseLinkera, ale wiele czynności wykonujesz ręcznie?

➤ Nie wiesz, jak działają Automatyczne Akcje lub boisz się ich używać?

➤ A może masz już jakieś doświadczenie z Akcjami Automatycznymi, ale chcesz zobaczyć dodatkowe sposoby ich wykorzystania?

➤ Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zapraszam Cię na mój webinar, na pewno znajdziesz na nim coś dla siebie.

W czasie szkolenia na żywo pokażę między innymi:

Czym są oraz jak działają Automatyczne Akcje?

Automatyczne Akcje przydatne przy pakowaniu i wysyłaniu zamówień.

Automatyczne Akcje przydatne przy wystawianiu dokumentów sprzedaży.

Prowadzący

Dominik Borsa

Dominik Borsa

Jestem certyfikowanym wdrożeniowcem programu Baselinker, właścicielem firmy IMPLEMO oraz współtwórcą oprogramowania Sellpander.pl. Automatyzuję procesy obsługi zamówień i wystawiania ofert w firmach. Dzięki temu, że prowadzę również własny sklep, lepiej rozumiem moich klientów i potrafię niejako wejść w ich skórę.  

Od ponad 9 lat jestem związany z e-commerce. Pracowałem na większości stanowisk możliwych do objęcia w sklepach internetowym. Zaczynałem w firmie zajmującej się hurtowym handlem akcesoriami GSM jako osoba odpowiedzialna za otwarcie kanału allegro. Przez pewien czas pracowałem jako specjalista ds. reklamacji w firmie sprzedającej części do urządzeń elektronicznych oraz drobną elektronikę. Następnie zarządzałem sprzedażą w internetowym sklepie kosmetycznym, który za mojej kadencji dorobił się aż 3 oddziałów detalicznych, którymi również zarządzałem.

Ze zdobytym doświadczeniem w marcu 2016 roku otworzyłem własną firmę, zająłem się doradztwem oraz otworzyłem własny sklep internetowy w którym testuję różne rozwiązania zanim wdrożę je u moich klientów.

Efekty moich działań można obecnie zobaczyć u wielu klientów oraz na kilku sklepach którymi zarządzam osobiście. Założyłem również bloga – xprom.pl na którego serdecznie zapraszam. W marcu 2019 z Pawłem Mielczarkiem, który jest ekspertem w dziedzinie Allegro rozpocząłem projekt Praktycy e-Commerce, w ramach którego publikujemy filmy na YouTube, a nasze dalsze działania będzie można zobaczyć już wkrótce.

panelu Baselinkera spędziłem mnóstwo czasu, liczę ogólnie, że może to być około 5000 godzin, konfigurowania paneli, obsługi zamówień i innych prac przy pomocy tego narzędzia. Tym samym wyspecjalizowałem się we wdrożeniach Baselinkera w firmach e-commerce. Szkolę również z obsługi panelu Baselinkera. Otrzymuję wiele zapytań w tym temacie, stąd mój pomysł na kurs.

Dodatkowo, w czasie webinaru czekają na uczestników niespodzianki

o łącznej wartości ponad tysiąca złotych.

Wchodzisz w to?