fbpx

WooCommerce – integracja z Allegro

WooCommerce – integracja z Allegro

WooCommerce to darmowa wtyczka do WordPressa, która umożliwia przekształcenie strony www, w pełnoprawny sklep internetowy. Jest najpopularniejszym rozwiązaniem e-commerce na świecie.

implemo_icon11

WooCommerce – integracja Allegro – zalety

BaseLinker umożliwia pełną integrację Allegro z WooCommerce. To dobre rozwiązanie, jeżeli prowadzisz własny sklep internetowy na platformie WooCommerce i chcesz rozszerzyć sprzedaż o oferty na Allegro. Integracja znacznie ułatwia cały proces prowadzenia sprzedaży w kilku kanałach i skraca czas potrzebny do realizacji zamówień.

Integracja Allegro z WooCommerce przy użyciu platformy BaseLinker to pełna synchronizacja stanów magazynowych między Twoim sklepem internetowym a Allegro. Integracja jest dwukierunkowa, co oznacza możliwość wstawiania ofert na portal aukcyjny i następne przesyłanie ich do Twojego sklepu internetowego lub dodawanie produktów do WooCommerce i ich automatyczne umieszczanie na Allegro.

Dzięki integracji Allegro z WooCommerce możliwa jest całkowita obsługa sprzedaży – zarówno tej prowadzonej w sklepie internetowym, jak i na portalu aukcyjnym – z poziomu jednego systemu. Możesz wygodnie obsługiwać wszystkie zamówienia, za pośrednictwem WooCommerce lub panelu BaseLinker. W ramach integracji możliwa jest także automatyczna synchronizacja cen, między Allegro i WooCommerce oraz automatyczne zamykanie ofert, w przypadku wyczerpania stanów magazynowych oraz wznawianie – po uzupełnieniu brakujących produktów.

Integracja Allegro z WooCommerce przy użyciu BaseLinkera umożliwia pełną synchronizację sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem różnych kanałów. Znacznie ułatwia obsługę zamówień składanych na różnych platformach i skraca czas potrzebny do ich realizacji.

BaseLinker umożliwia także integrację WooCommerce z Amazon i Ebay – zajmiemy się tym za Ciebie.