EasyStorage – WMS – zarzadzanie procesami w magazynach

EasyStorage WMS – system usprawniający i koordynujący wszystkie procesy realizowane w magazynach

System WMS

WMS (z ang. Warehouse Management System) to system usprawniający i koordynujący wszystkie procesy realizowane w magazynach (przesunięcia asortymentu, kompletacja zamówień, inwentaryzacje itd.

Wyjątkowa wydajność przy obsłudze różnorodnych przesyłek

Doskonale sprawdzając się przy codziennym zarządzaniu dużą liczbą różnorodnych przesyłek, pochodzących od wielu nadawców i kierowanych do różnych odbiorców. System WMS jest gotowy do bezproblemowej integracji z systemami typu ERP, wspomagając ich działanie oraz płynną wymianę informacji między nimi: od zamówień i dostaw po bieżący status (takie jak: w toku, skompletowane, wysłane), dane kontrahentów, rzeczywiste stany magazynowe i wiele więcej.

Dodatkowo, możliwa jest integracja WMS z firmami przewozowymi, znacznie usprawniając i upraszczając proces wysyłki towarów do klientów.

Korzyści wynikające z wdrożenia systemu WMS EasyStorage

Zaobserwujesz znaczący wzrost efektywności, m.in. poprzez 30% przyspieszenie kompletacji zamówień, pełną spójność między zamówieniami a realizacją, a także 40% zmniejszenie liczby reklamacji. Roczna inwentaryzacja będzie jeszcze bardziej precyzyjna, osiągając 100% zgodność ze stanami magazynowymi oraz skracając czas inwentaryzacji o imponujące 80%.

Dodatkowo, dzięki optymalizacji, zapotrzebowanie na nośniki magazynowe zmniejszy się o 20%, a nowy pracownik po jednogodzinnym szkoleniu będzie gotowy do efektywnej pracy. To wszystko przekłada się na zwiększenie efektywności magazynierów o 25%.

Załóż konto z Implemo

Skorzystaj z możliwości darmowego audytu Twojego magazynu i otrzymaj wysokiej klasy Program do zarządzania Procesami w Magazynach.