Nowy Cennik BaseLinkera

Nowy Cennik BaseLinkera – funkcje bez dopłat.

W świecie e-commerce nastąpiło niedawno dość duże poruszenie, gdy BaseLinker ogłosił zmianę swojego cennika. Dla wielu sprzedawców było to wyzwanie, ale wraz z tym wyzwaniem pojawiły się nowe możliwości. Pozostając jednak przy BaseLinkerze, przeskakując na nowy cennik, korzystasz z szeregu ułatwień. Zanim jednak zanurzymy się w szczegółach, zastanówmy się, dlaczego warto pozostać przy tym narzędziu i jakie korzyści niesie za sobą najnowsza aktualizacja.

Nowy Cennik BaseLinkera: Od Freemium po Enterprise

Zmiana cennika to zawsze temat gorący, jednak warto spojrzeć na to z perspektywy korzyści, jakie niesie nowa struktura opłat. BaseLinker podzielił cennik na trzy plany: Freemium, Business i Enterprise.

Przejście na Business oznacza opłatę stałą w wysokości 99 zł netto, z kosztem zależnym od liczby zamówień – 0,59 zł netto do 1000 zamówień i 0,19 zł za każde kolejne aż do 10000 zamówień. Co istotne, dodatkowe opcje, wcześniej płatne, teraz są dostępne bez dodatkowych opłat, takie jak aktualizacja stanów magazynowych na żywo czy cen.

Dodatkowo, nowy cennik eliminuje limity dotyczące liczby ofert w BaseLinkerze, co z pewnością ucieszy tych, którzy musieli wcześniej pilnować, aby nie przekroczyć określonej liczby. 

Plan Freemium pozwala bezpłatnie korzystać z BaseLinkera, jeśli liczba zamówień nie przekracza w ciągu miesiąca 100 lub ilość produktów czy wystawionych ofert nie przekracza 10000. Korzystanie z BaseLinkera w bezpłatnej wersji, pozwala również skorzystać z pośrednika firm kurierskich BLPaczka.

Sprzedawcy, którzy mają większe obroty lub wysyłają więcej niż 10000 zamówień miesięcznie, będą włączani na pakiet Enterprise, gdzie warunki są ustalane indywidualnie.

Ułatwienia w Asystencie Pakowania

Kolejną ciekawą zmianą jest usprawnienie w asyście pakowania. Dzięki prostym szablonom możesz teraz nadać priorytet zbierania paczek, w zależności od okoliczności. Na przykład, gdy kurier dzwoni z propozycją wcześniejszego odbioru, możesz za pomocą szablonu zdecydować, które paczki powinny być pakowane w pierwszej kolejności. Wystarczy zeskanować kod kreskowy i od tego momentu magazynierzy bez dodatkowej ingerencji będą przygotowywać paczki tylko danego przewoźnika.

Wystarczy wejść w zakładkę Ustawienia, wybrać opcję „szablony dobierania zamówień” i dostosować je do własnych potrzeb.

Nowy Cennik BaseLinkera

Motyw Ciemny/Jasny w BaseLinkerze

Dla wszystkich tych, którzy pracują w nocy, świetną wiadomością jest możliwość dostosowania motywu BaseLinkera do pory dnia. Teraz możesz wybrać motyw ciemny lub jasny, albo pozostawić automatyczne dostosowanie jasności w zależności od godziny. Zmiana może się wydawać kosmetyczna, jednak dla wielu osób może to być bardzo dużym ułatwieniem.

Repricing cen na Amazon – szybsze zdobycie BuyBoxa

Nowością jest również funkcja repricingu cen na Amazonie, która pozwala szybciej zdobyć BuyBoxa. Dzięki tej funkcji możesz elastycznie dostosowywać ceny, zachowując jednocześnie z góry ustaloną rentowność.

Repricing śledzi oferty konkurencji, analizując pięć najtańszych ofert dla danego produktu. Moduł automatycznie dostosowuje Twoje ceny, umożliwiając utrzymanie konkurencyjności na rynku. Ta funkcjonalność działa nie tylko na Amazonie, ale także na Allegro i eMAG.

Podsumowanie

W artykule omówiliśmy tylko wyrywkowo najnowsze funkcje. Poszczególne wątki zostały rozwinięte na kanale naszym kanale YouTube – Aspekty Handlu

Automatyzacja e-sklepu to klucz do efektywnego zarządzania sprzedażą online. Nowy cennik BaseLinkera i wprowadzone zmiany to krok w kierunku ułatwień dla sprzedawców. Pozostając przy tym narzędziu, zyskujesz dostęp do nowych funkcji bez utraty stabilności. Jeśli zastanawiasz się nad automatyzacją swojego biznesu i masz powyżej 15 zamówień dziennie, zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w IMPLEMO.