Skanujfakture – skanowanie faktur nigdy nie było prostsze.

Innowacyjne, oparte o sztuczną inteligencję, rozwiązanie które pozwala przyśpieszyć proces wprowadzania faktur do systemu księgowego poprzez automatyczne odczytywanie danych z obrazów dokumentów.

Wprowadzanie faktur zajmuje Ci za dużo czasu?

Skanujfakture – to narzędzie, które w znacznym stopniu pozwala skrócić czas wprowadzania faktur do systemu. Program samodzielnie rozpozna pola faktur i przygotuje je do wprowadzenia do systemów FK, skracając tym samym czas potrzebny do prowadzenia księgowości. Wszystkie faktury zapisywane są w chmurze, dlatego możesz uzyskać natychmiastowy dostęp z dowolnego urządzenia. Jest zgodny z RODO, a także posiada zabezpieczenia powszechnie używane przez banki, dlatego nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich danych

Rewolucyjne rozwiązanie oparte o technologię AI

Prosta usługa skanowania faktur, która pozwoli Ci szybko wprowadzać dane do Twojego systemu księgowego. Dla biur księgowych przewidziano możliwość współpracy z klientem. Program odczytuje wszystkie wymagane pola i pozwala wprowadzać własne atrybuty do szybszego księgowania.

Nasz program ciągle się uczy, dlatego jeżeli nie rozpoznał Twojego dokumentu nie martw się, kolejnym razem już będzie wiedzieć gdzie szukać danych. Zastosowaliśmy najnowsze metody deep learningu żeby zwiększyć jakość odczytu. Odczytujemy wszystkie szablony faktur dlatego nasz system zaoszczędzi Ci dużo czasu.

Obieg dokumentów

Możliwość rozszerzenia o funkcję „obieg dokumentów”. Twórz, edytuj i usuwaj ścieżki akceptacji dla swojej firmy i jej podmiotów (A). Jeśli dokument jest powiązany z podmiotem lub firmą, która posiada ścieżkę akceptacji, eksport takiego dokumentu będzie możliwy dopiero, gdy przejdzie on całą ścieżkę akcpetacji.

Załóż konto za darmo

Dla klientów Implemo przygotowaliśmy kod, który wydłuża okres testowy oprogramowania z 7 do 14 dni.
Załóż darmowe konto testowe i podczas rejestracji wpisz kod: IM01-MK150