Zapier – 6,000+ aplikacji. Nieograniczone możliwości.

Zautomatyzuj procesy w firmie, dzięki czemu możesz skupić się na swojej pracy.

Wprowadź potężną automatyzację do dowolnego procesu. Twórz zaawansowane przepływy pracy, które obejmują niestandardową logikę, warunki, filtry i nie tylko. Nie potrzebujesz do tego żadnego kodu.

Automatyzacja zadań online w zasięgu Twojej ręki

Zapier to platforma do automatyzacji zadań online, pozwalająca na integrację różnych aplikacji i usług internetowych, umożliwiając przekazywanie danych i wykonywanie akcji między nimi bez konieczności programowania.

Intuicyjny edytor drag&drop

Wizualizuj i twórz niestandardowe, zautomatyzowane przepływy pracy bezpośrednio w edytorze.

Konfigurowalny przepływ pracy

Twórz unikalną logikę wykonywania działań w oparciu o reguły „jeśli/wtedy”.

Bezpieczna kontrola

Pewna automatyzacja przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa i niezawodności.

Wyzwalacz to miejsce, w którym rozpoczyna się automatyzacja

Wyzwalacz to zdarzenie rozpoczynające automatyzację. Załóżmy, że chcesz otrzymywać e-mail za każdym razem, gdy ktoś wypełni formularz na Facebooku — wyzwalaczem będzie „nowy potencjalny klient z Facebooka”.

Teraz czas na działanie

Akcja to zdarzenie, które wykonuje automatyzacja po uruchomieniu. Załóżmy, że chcesz wysłać wiadomość w aplikacji Slack za każdym razem, gdy otrzymasz kontakt do potencjalnego klienta z Facebooka — czynność będzie polegać na „wyślij wiadomość w aplikacji Slack”.

I to wszystko! Właśnie utworzyłeś Zapa.

Zap to zautomatyzowany przepływ pracy — składający się z wyzwalacza i co najmniej jednej akcji — który łączy Twoje aplikacje.

Załóż konto z Implemo

Jeśli chciałbyś w swojej firmie wykorzystać automatyzację do powtarzalnych procesów, ale nie wiesz od czego zacząc – umów się z nami na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację.